Корзина
26 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

О нас

Інтернет-магазин «ВЕЛІМ» створений в 2013 році та оснований на продажу меблів за найнижчими цінами найкращої якості.
       Різноманітні меблі для вітальні, спальні, кухні та усіх інших кутків Вашої оселі приємно здивують ціною та якістю.
       Територіально ми знаходимось в м.Рівне, проте враховуючи наші ціни з доставкою можна конкурувати з більшістю інтернет-магазинів України, не кажучи вже про виставкові магазини.
       Ціни на сайті є актуальними, так як ми напряму отримуємо звіт від більшості фабрик про підняття цін. Звичайно можливі випадки неактуальності деяких цін, проте в більшості випадків втрати нашого прибутку ми беремо на себе, не змінюючи ціну для Вас від вказаної на сайті.
       Ми дуже рідко використовуємо склади та посередників, а також не маємо витрат на багато численний персонал та оренду, що в свою чергу позитивно впливає на остаточну ціну.
       Повну відсутність браку гарантувати неможливо – шанс його наявності прямо пропорційний вартості виробу, проте, при необхідності, ми вплинемо на постачальника чи виробника для безкоштовної заміни браку.
       Не залежно від Вашого вибору полички чи цілої вітальні, Ви можете бути впевнені в максимально комфортному обслуговуванні Вашого замовлення з нашого боку.
       Ваш дзвінок важливий для нас – дзвоніть, запитуйте, цікавтесь та відчуйте дружелюбність та чуйність нашого колективу, який надасть будь-яку потрібну інформацію за наявними меблями та по реалізації замовлення.

Більше товарів Ви можете переглянути на основному нашому сайті http://velim.com.ua